Türiyenin Her Yerinden
444 80 01


Şirket yetkilisi Savaş SOYDAN
0533 366 8476

Hakkımızda

Adana Konteyner

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin isteklerine en uygun ürün ve hizmeti en hesaplı ve en kaliteli bir şekilde sunarak yurt içinde ve yurt dışında aranılır bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

İç ve dış piyasalarda müşteri memnuniyeti ve ürün güvenliği prensibi ile müşteri isteklerine en uygun ürün ve hizmeti vererek lider olmak, doğru zamanda doğru ekiple, takım çalışmasını, en iyi çalışma koşullarını, sürekli gelişim bilinciyle birleştirip en iyiyi oluşturup, ilgili tüm yasal şartlara ve yaptırımlara uygun olarak yenilikleri sürekli kılmaktır.


 

Dürüst, Güvenilir, Dinamik, Yetenekli, İşini tutkuyla yapan kendini sürekli geliştirebilen, Müşteri isteklerine uygun kalite li ürünler üretebilen. Yaptığı işlerin tamamını rakiplerinden daha iyi yapma gayret ve amacında olan, bu gayret ve çabalarının neticesinde sürekli olarak pazar liderliğini koruyan.


 

Rakiplerin den daima önde olan.Bu ülkenin bize verdiği tüm maddi, manevi değerlerin tamamını koruyarak ( bazen imkansız gibi görünse de ) önüne çıkan her türlü engeli aşan. Ülkemizin isdihdam sorununa gücümüzün yettiğince katkı sağlamayı da bir görev kabul eden. Yıllar içinde oluşmuş tüm bilgi ve deneyimlerimizin tamamını sınırsızca çalışanlarımız ile paylaşan ve onlara aktarmayı görev kabul eden bir grup şirketi olarak ; şu an yaptıklarımızdan daha büyük ve daha kaliteli işler yapmak ve daha çok iş sahası açarak daha büyük kurumsal firma olarak çalışmalarımızın kuşaktan kuşağa sürdürülmesini hedefliyoruz.

Yukarıdaki ilke ve düşüncelerin heyecanı ile 1989 yılında 17 ve 21 yaşındaki iki genç kardeş tarafından kurulan firmamız, ticari hayatına toplam 4 personel, 1 masa, 4 sandalye, 40 m2 lik bir ofis de çok küçük bir sermaye, ile çıktığımız yola aradan geçen süre zarfında heyecanından ve azminde hiç bir şey kaybetmeden sürekli büyüyerek şu an için toplam 150 yi aşkın çalışanı ile başarmak tutkusuyla başladığı yola zaman içinde kazandığı bilgi ve tecrübelerin ışığında ilk günkü heyecan ve tutkuyla yine aynı iki kardeşin yönetiminde devam etmektedir.

Ucuz Konteyner , konteyner fiyatları, prefabrik yapı kabin ve bekçi kulubeleri hakkında tüm sorularınızı bize Türkiyenin heryerinden 444 80 01 Numaralı Telefonu arayarak sorabilirsiniz

Referanslarımız

UZUNLAR İNŞ.SAN.VE.TİC.A.Ş. İSTANBUL

ADALI HOLDİNG SERKA A.Ş. ADANA

PAUL C.RİZZO ASSOCİATES İNC ( AKKUYU NÜKLEER ENERJİ SANTRALİ ŞANTİYESİ )AMERİKA

DRİPSET SULAMA SİST.LTD.ŞTİ.ADANA

AREL İNŞ.MİM.SAN.VE TİC.B.NURETTİN CANPOLAT ADANA

BEYKA İNŞ.HAF.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. ADANA

VUR-MAK VURUŞKAN MAKİNA TİC.A.Ş MERSİN

TENKA İNŞ.LTD.ŞTİ. HATAY

ADNAN ULUSOĞLU İNŞ.LTD.ŞTİ. ADANA

FONDA İNŞ.HAF.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.İSTANBUL

AEG GENEL ELEKTRİK T.A.Ş BALIKESİR

YILSAN PLASTİK AMB.SAN.VE TİC.AŞ.ADANA

DR. ESMA GÜNEŞ BAHADIRLI HATAY

GÜVENÇ YAPI MALZ.LTD.ŞTİ. VAN

ADA KONUT İZZET OKLU ADANA

EVYAP İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İSTANBUL

ŞENOL YENİLMEZ ADANA

AK MEDİKAL ANKARA

PAK GIDA ÜRT.PAZ.A.Ş İSTANBUL

ELEKTROSİS ARK YAPI ADİ ORTAKLIĞI İSTANBUL

AKYEM ADANA YAĞ BİODİZEL TARIM VE SANAYİ TİC.A.Ş ADANA

BÜYÜK-SU İNŞ.TAAH.MAK.TOP.MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. OSMANİYE

ÖZDEMİR İNŞ.VE İLCİ İNŞ.ORTAK GİRİŞİMİ ANKARA

ENCORE BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD ŞTİ. İSTANBUL

ALPLA PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. KOCAELİ

ARİF DEMİR İNŞ OSMANİYE

ALTEK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ADANA

SERKA İNŞAAT A.Ş. İSTANBUL

HAŞİM ÇETİNKAYA MERSİN

MAHFESIĞMAZ PETROL ÜRÜNLERİ PAZ.İNŞ.GIDA.TURZ.SAN. ADANA